kononchuk.jpg

Блог Вероніки КОНОНЧУК


sub_wm.jpeg

Продовжуємо блазнювати...

12.12.2009

Приємний день видався... Нині була у нашій МАУПівській бібліотеці. От я можу нескінченно довго скаржитися на свою бурсу (особливо, якщо настрій відповідний і так і кортить на когось або ж на щось поскаржитися), але що не кажи, а бібліотека та видавництво (коли не враховувати деяких нюансів) у нас файні Особливо бібліотека (ну, що ще міг написати божевільний бібліофіл ). Щоправда сьогодні зал "гуманітарки" був зачинений. Але, на щастя, мене врятувала бібліотекар залу економічної та природничої літератури Приємно, коли люди роблять свою роботу з душею, радісно дивитися... і настрій покращується, перевірено Зате, якби я так "несвоєчасно" не нагрянула до бібліотеки, то нать би й не знала, які дивовижні речі у нас сховані за дверима залу "економки". Ну, з якої б іще радості я туди подалася А тут відкрила двері і завмерла... Погляд прикипів до стіни з картинами, вірніш, для початку до однієї сюрреалістичної картини із янголом, позаяк вона була першої і найближчною до входу до зали. У нас у бібліотеці постійно проходять усілякі виставки. За тими, що в залі гуманітарної літератури, я слідкую, бо ж усе рівно за специфікою фаху доводиться в нього навідуватися, а от в зал економічної літератури зазираю рідко, вкрай рідко. Зараз там проходить виставка Андія Кулагіна.

x_84caecba.jpg

БЛАЗНЮ, СМІЙСЯ ТА СМІШИ...

11.12.2009

Блазню, смійся та сміши;і невпинно регочи.Най ніхто не бачить сліз,як ти лізеш на карниз.А коли стрибнеш у прірву – на прощання посміхнись, і, шепочучи молитвуза ковпак міцніш вхопись.

x_ec9822fd.jpg

Мої вітання усім хто був, є чи планує невдовзі стати студентом !..

17.11.2009

Студенти, спудеї, ваганти, – усе це різні назви найвинахідливішої, найнепередбачуванішої, найвеселішої, найбільш легкої на підйом та важкої на зупин верстви будь-якого суспільства

DSC05378.JPG

Діти - квіти життя

25.10.2009

17 жовтня 2009 р. Дитбудинок "Сонечко" м. Васильків. Святкуємо разом мої іменини... На фото Руслана, Надійка, Ліза та я

x_c19a1788.jpg

ЖИТТЄПИС. ПРОДОВЖЕННЯ...

11.10.2009

У середу після брифінгу нать устигла на семінар до Ведмедя, потім цікавезна лекція у нього ж таки. Тонкощі створення СРСР та українського питання на Паризькій конференції – це штука захоплююча, скажу я вам. От якби в моїй бурсі сформували істфак на чолі з Хижняком, то я би лишилася там ще на кілька років, хоча… побачимо… А ще ж були лекції в Маестро… Одним словом, файний день: продуктивний, цікавий і корисний! У четвер були з молодими політиками на екскурсії у Верховній Раді. Цікаво, але народ був дещо розчарований, що не пустили поблукати підземним коридором та не дійшли до знаменитого буфету. А декому реально хотілося випробувати «холодної кави» чи то «кави з лимоном» Тре’ буде зорганізувати таку екскурсію своїй любій групі та для випускних класів моєї рідної школи, але, певно, трішки згодом, після стажування… У п’ятницю успішно пережили групою семінар у Маестро. Убивча ж то дисципліна ця методика та методологія країнознавчих досліджень! Але ми вижили Колективний розум – це сила Гольцов, як виявилося, ще поки не друкується ні в якому літературному журналі, або ж старанно це приховує. А даремно, ой, даремно. Публічне право пройшло швидко, весело, але надто гамірно й сумбурно.

DSC05021.JPG

ПРОСТО СТОРІНКА З ЖИТТЯ...

08.10.2009

Останнім часом почала рахувати початок тижня від середи. Тож за підсумками минулий тиждень, певно, був одним із найщасливіших у моєму житті. Почнімо з того, що Я НАРЕШТІ ЗДАЛА ІСПТИТ З ДІЛОВОЇ АНГЛІЙСЬОЇ МОВИ І ЗАЛІК З ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ!!!!!!! Щоправда здала на три з лишком місяці пізніше, ніж нормальні студенти, але ж здала таки на відмінно! Ух, мене нарешті викреслили зі списків на відрахування! Чим не свято?..

x_78626848.jpg

ТАКЕ ЖИТТЯ

27.09.2009