uvichnomuchovni2

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

26.06.2015

 

Правління Українського клубу звертається до кожного українця, що ідентифікує себе з українською нацією,  є носієм українських цінностей і творить сьогодні українське майбутнє:

1.Ви є за правом первородства господарем своєї землі, країни, держави, тому маєте щодня дбати про її процвітання і добробут. Женіть з владних кабінетів українофобів, злодіїв, заброд, брехунів, нікчем, зрадників і негідників.

2.Купуйте українське, якщо воно якісне і необхідне для вашого повсякденного життя. Сприяйте українському виробництву і торгівлі. Тіштеся успіхам українського бізнесу (виробництво товарів і послуг, торгівля). Заможний українець – основа достатку української нації.

3.Слухайте українську музику і вимагайте від власників телеканалів, радіо і концертних залів надавати пріоритет українським виконавцям і українській музиці. Вимагайте від водіїв маршруток, автобусів, власників кафе і магазинів ретранслювати тільки ліцензійну музику, де б українська (україномовна) становила 90 відсотків. Инші 10 відсотків закордонна (неросійська).

4.У потязі, літаку, автобусі, маршрутці, тролейбусі, трамваї, на пароплаві, на заправці вимагайте написів українською мовою, української музики, українських фільмів, української періодики, україномовного обслуговування.

5.У ресторані, кафе вимагайте україномовного меню і україномовного офіціанта. Якщо власник бикує, докладіть максимум зусиль, аби ресторан або кафе було закрито.

6.У магазині, в супермаркеті вимагайте україномовних цінників, україномовних касирів, україномовних продавців. Якщо власник бикує, докладіть максимум зусиль, аби магазин чи супермаркет було закрито.

7.У театрі вимагайте українських п’єс, україномовних вистав. Досить фінансувати з бюджету антиукраїнські театральні заклади.

8.У міністерствах, відомствах, судах, прокуратурі вимагайте української мови від чиновників, клерків. Вони зобов’язані знати державну мову і шанувати вас. Інакше хай шукають иншу роботу.

9.Не голосуйте за кандидата в депутати, що не володіє державною мовою. Хай балотується в Росію.

10.Не голосуйте за партію, у списку якої є хоч один українофоб або особа, що не володіє державною мовою. Прийшовши до влади, така партія провадитиме антиукраїнську політику.

11.Вимагайте відставки міністра, який не володіє державною мовою або є українофобом.

12. Вимагайте створення Комітету державної мови, що наведе належний лад у мовному питанні в українській державі.

13.Вимагайте ухвалення закону про державну мову.

14.Вимагайте відкриття мережі державних шкіл з вивчення державної мови.

15.Вимагайте запровадження державного іспиту зі знання державної мови для чиновників, кандидатів у депутати, суддів, прокурорів, правоохоронців, лікарів, працівників сфери послуг, а також тих, хто прагне       набути українське громадянство.

16.Створюйте українське середовище там, де ви є – на роботі, вдома, в громаді.

17.Голосуйте за українську політичну силу на виборах.

18.Підтримуйте всіма своїми силами і можливостями українську політичну силу і ведіть її до влади в Україні.

19.Створюйте і підтримуйте  українські ЗМІ.

Ви господарі України – вам належить минуле, сучасне і майбутнє.

Будьте собою і творіть щастя самі.

Правління Українського клубу.

 

26 червня 2015 року                          м. Київ