Самодрук

24.05.2017

ОГОЛОШЕННЯ

ВІДБІР ТВОРІВ ДЛЯ ЛІТЕРАТУРНОГО АЛЬМАНАХУ "САМОДРУК"

Творча спілка "Літературний форум", ВГО "Український клуб" та ГО "Літературна студія" готують до друку Літературний альманах "Самодрук", в якому буде зібрано прозу та поезію сучасних українських авторів.

Альманаху буде присвоєно міжнародний книжковий ідентифікатор ISBN. Книжкові примірники будуть доступні читачам центральних бібліотек. Електронна версія альманаху буде розіслана авторам та розміщена для скачування всіма бажаючими в мережі Інтернет. Автори кращих творів, визначені редколегією, отримають запрошення взяти участь в презентації альманаху та інших творчих зустрічах.

Для включення твору в літературний альманах необхідно надати грамотний, читабельний текст та сплатити організаційний внесок (150 грн за 3 стор. і по 50 грн за кожну додаткову сторінку). Доставка друкованого примірника альманаху поштою за бажання замовляється додатково і коштує 70 грн.

Пропонований до публікації текст з квитанцією про сплату організаційного внеску надсилається за двома електронними адресами kuxaruk@ua.fm та yuriy.sheliazhenko@gmail.com із зазначенням наступних даних про автора: прізвище, ім'я, по-батькові, електронна пошта, контактний телефон, два-три речення про себе, у разі замовлення доставки поштою - адреса з поштовим індексом. Редколегія залишає за собою право відмовити у публікації неякісних текстів із поверненням організаційного внеску. Тексти, надіслані після закінчення строку подання матеріалів або без квитанції про сплату організаційного внеску, не братимуться до уваги.

Сплата організаційного внеску здійснюється за банківськими реквізитами: Шеляженко Юрій Вадимович, картка Приватбанку 5168 7555 2537 0983 або розрахунковий рахунок № 26001159334 у АТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805, ідентифікаційний код 2961810532.

Прийом творів до Літературного альманаху "Самодрук" триває постійно. Твори публікуються у розділі самодрук на сайті Літфоруму. найближчий випуск друкованого Самодрук -- серпень 2017. Час та місце презентації буде оголошено окремо.

З повагою, Редакційна колегія Літературного альманаху "Самодрук"

Роман Кухарук, голова Правління ВГО "Український клуб"
kuxaruk@ua.fm
067-2202523

Юрій Шеляженко, видавець, голова ГО "Літературна студія"
yuriy.sheliazhenko@gmail.com
097-3179326