ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

oranta

27 квітня 2010 року

 

Громадська Конституційна Рада, Правління Українського клубу звертаються до всіх свідомих громадян України, до всіх українців по крові, до всіх українців по духу: українська нація стоїть перед реальною загрозою втрати української незалежної соборної демократичної держави.

Експерти Українського клубу, проаналізувавши політичну ситуацію в країні, констатують: два основні завоювання, виборені українцями, свідомими громадянами України на Майдані у 2004 році: гідність і право вибору, реваншистсько-окупаційна влада скасувала. Вона відкрутила світоглядно і політично ситуацію в країні до часів УРСР. Основною цінністю для неї є Росія, російська ідея, російські інтереси і російське майбутнє. Відповідно – Україна має стати Малоросією з усіма відповідними наслідками. Слід зазначити, що Україна вже це проходила у своїй історії безліч разів, починаючи з варягів у Києві, закінчуючи фашистською та більшовицькою окупацією. Проходити пройдене ще раз немудро, невдячно, безперспективно.

Члени Громадської Конституційної Ради зазначають: 50 днів Президента Януковича показали українській нації, що це влада реваншистсько-окупаційна, сформована в незаконний спосіб насіями російсько-радянської ідентичності. Порушенням 5, 11 та 83 статей Конституції України Президент Янукович фактично склав з себе повноваження гаранта Конституції. Порушенням статті 17 та статті 9 Конституції України Президент Янукович фактично склав з себе повноваження Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відтак, український народ має право на акції прямої дії для забезпечення захисту і виконання статті 5 чинної Конституції України.

Влада пропонує українській нації «мерзоту спустошення». Влада намагається говорити з українською нацією з позиції сили, забуваючи, що сила у правді. Істинно: «Всі, що за меч беруться, від меча загинуть». Вони хочуть нав’язати українській нації українську радянську донецьку соціалістичну республіку.

Чому?

Їх лякає українська ідентичність. Їм ворожа українська історія. Їм очі виїдають українські герої, які поклали своє життя за українську національну державу. Їм шкодить українська мова, яка є єдиним язиком української нації. Їм ненависне українське майбутнє, бо їм нема там місця.

Правлячий клас – 19-річна політична консерва – вичерпав себе, бо його ляльки і ляльководи – «сліпі поводирі сліпих. Коли ж сліпий веде сліпого, обидва впадуть у яму». Його основне завдання – самозбереження, самовідтворення і самозабезпечення за рахунок сучасних українців, свідомих громадян України та їх нащадків. Політична консерва себе вичерпала. Вона має поступитися новому політичному поколінню, яке закладе засади української національної демократичної держави. Кожен українець має усвідомити одну просту істину: «Свобода – коли за тебе не думають, самостійність – коли за тебе не платять».

Кожен українець, свідомий громадянин України має усвідомити: нація – це гідність. Саме про націю говорив Ісус Христос: «Кожне бо дерево за своїм власним плодом пізнається, не зривають бо з тернини смокви, ані з ожини не збирають винограду». Сьогодні потоптано національну і людську гідність кожного українця, кожного свідомого громадянина України. У них забрано право вибору, дане їм Господом, а не кесарем, тим більше не каліфом на годину.

Українця, свідомого громадянина України хочуть позбавити того, що він має від народження – українських цінностей (нації, держави, землі, духовної тяглості, віри, достойного життя, безпеки, мови, свободи вибору, сім’ї, майбутнього), а також позбавляє кожного українця, кожного свідомого громадянина України можливості розпорядитися своїм вмінням зреалізувати свої можливості у своїй національній державі, у своєму україноцентричному громадянському суспільстві. Як мовиться у Святому Писанні: «Хто має, тому дасться; а хто не має, заберуть і те, що йому здається, нібито має».

Українцям, свідомим громадянам України нарешті треба відступитися від лукавих пророків і сліпих поводирів і сформувати українську єдність на базі українських цінностей. Українські цінності – «як зерна гірчиці, що його взяв чоловік та й посіяв на своїм полі. Воно найменше з усіх зерен, але як виросте, стає найбільшим з усієї городини, і навіть стає деревом, так що птаство небесне злітається і гніздиться на його гілках». Українські цінності – це «камінь, що відкинули будівничі», він має стати каменем наріжним української національної держави. Саме така українська єдність потрібна українській нації сьогодні.

Кожен українець, свідомий громадянин України має взяти за правило для себе і своєї родини основну заповідь Ісуса Христа – не бійся.

Реваншистсько-окупаційна влада несамохіть дає кожному українцеві, свідомому громадянину України дороговказ, довгострокову українську ідею: побудова української національної демократичної держави, побудова україноцентричного громадянського суспільства.

Кожен українець, свідомий громадянин України має почати з себе: усвідомити українські цінності і зробити свій вагомий внесок у розвиток україноцентричного громадянського суспільства, в побудову української національної демократичної держави – а значить забезпечити собі і своїм нащадкам достойне українське майбутнє.

 

Громадська Конституційна Рада,
Правління Українського клубу

 

 

5 лютого 2011 року

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

Зважаючи на політичну ситуацію, що склалася в країні, пам’ятаючи визначення Tарасом Шевченком вичерпної формули української НАЦІЇ як єдності мертвих, живих і ненароджених, не обмеженої в часі і просторі, та базуючись на вичерпній системі українських цінностей:

· Нація.

· Держава.

· Земля.

· Духовна тяглість (минуле).

· Віра.

· Життя.

· Безпека.

· Мова (язик).

· Свобода вибору.

· Сім’я.

· Майбутнє.

за підсумками 210 засідання Українського клубу
на тему: "Україна у контексті наступних виборів (парламентських, президентських): відповідальність (політична, кримінальна) політиків, чиновників, правоохоронців, суддів за знищення в Україні громадянських свобод протягом 2004-2011 рр.» та у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України рішення про визначення термінів наступних парламентських та президентських виборів, Правління Українського клубу звертається до:

 1. Українців – членів та прихильників національно-демократичних партій. Просимо вас проаналізувати діяльність вашої партії протягом всього часу її існування і з’ясувати для себе причини її політичних поразок. Експерти Українського клубу переконані: безвідповідальним лідерам та партапаратникам, які будують партійне життя за стандартами лідерських фан-клубів, що непрозоро фінансується і в якому відсутня внутріпартійна демократія, не місце в сучасній українській політиці. Всі свідомі, досвічені, амбітні, україноцентричні громадяни, для яких політика стала частиною їх життя, мають нагоду влитися в нову політичну силу, яка формує реальну українську альтернативу двадцятирічній безперспективній політичній консерві.
 2. Українців, що займаються підприємницькою діяльністю – власників, виробників якісних товарів і послуг. Практика останніх 20 років показує, що економічну політику держави формують ті, що інвестують в механізми громадянського суспільства: громадські організації, ЗМІ, політичні партії. Кожен власник, виробник якісних товарів і послуг, що є свідомим носієм українських цінностей, покликаний інвестувати необхідний відсоток від своїх прибутків в українську альтернативу – реально діючі українські громадські організації, цілодобові та щоденні українські ЗМІ, реальну впливову масову політичну силу (партію).
 3. Українців, що працюють в органах внутрішніх справ. Ми свідомі того, що міліцейська робота важка, складна і небезпечна, особливо в сучасних українських умовах. Разом з тим, звертаємось до кожного міліціонера, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість, вдаватися до незаконних дій та репресій до носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.
 4. Українців, що працюють у Службі безпеки України. Ми свідомі того, що робота співробітника СБУ важка, складна і небезпечна, особливо в сучасних українських умовах. Разом з тим, звертаємось до кожного співробітника СБУ, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість, вдаватися до незаконних дій та репресій до носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.
 5. Українців, що працюють в органах прокуратури. Звертаємось до кожного працівника органів прокуратури, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість, вдаватися до незаконних дій та репресій до носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.
 6. Українців, що працюють в судах. Звертаємось до кожного судді, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість та вдаватися до незаконних судових рішень стосовно носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.

Український клуб долучається до нової політичної сили, яка реалізує стратегічну програму формування української альтернативи політичній консерві, яка діє в країні протягом останніх 20 років.

Згідно цієї програми реалізується:

 1. Формування нової політичної еліти, відповідальної за українське майбутнє.
 2. Забезпечення відкритого, якісного, постійного суспільного діалогу на всі без винятку теми українського буття.
 3. Політична інвентаризація країни за останні 20 років.
 4. Забезпечення політичними методами приходу до влади української альтернативи на виборах 2012 та 2015 років.
 5. Впровадження в життя кардинальних реформ українського суспільства:

а) адміністративна реформа,

б) реформа пенітенциарної системи (гуманізація системи покарань, введення довічного ув’язнення за антидержавну, антиукраїнську діяльність),

в) реформа адміністративної системи,

г) реформа виборчої системи,

д) реформа міністерства внутрішніх справ (з включенням до його складу міністерств і відомств, які відповідають за всю внутрішню політику),

є) реформа податкової системи (підпорядкування ДПА Міністерству фінансів),

ж) реформа судової системи (введення прецедентного права та суду присяжних),

з) реформа інформаційно-культурного простору (формування національних ринків інформації, освіти, культури, мистецтва та захист цих ринків на митному кордоні країни; введення кримінальної відповідальності за джинсу),

і) реформа антикорупційної системи (запровадження Національного бюро розслідувань з обов’язковим декларуванням кожним громадянином своїх доходів і видатків).

Реалізація програми розрахована на наступні 50 років, базується на українських цінностях, впроваджується у життя свідомими носіями українських цінностей з триєдиною метою: побудова Української національної демократичної держави, формування Україноцентричного громадянського суспільства, забезпечення надійного, гідного носіїв українських цінностей українського майбутнього.

 

Правління Українського клубу

 

 

 

9 березня 2012 року, м. Київ

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

Напередодні виборів до Верховної Ради України сьомого скликання Правління Українського клубу звертається до українців з наступним:

 1. Вибори парламенту, що НЕ формує уряд, НЕ контролює призначення силовиків, НЕ причетний до призначення послів, НЕ формує бюджет, НЕ впливає на процес застосування збройних сил України у мирний час, не мають політичного сенсу і віддаляють Україну від ЄС.
 2. Україноцентричне громадянське суспільство має провести інвентаризацію (персоніфікацію) усіх економічних, політичних, судових, законодавчих, виконавчих рішень, ухвалених протягом 20 років Незалежности.
 3. Жоден з колишніх і теперішніх народних депутатів не має морального права балотуватись до парламенту-2012, бо несе повну політичну відповідальність за стан справ в Україні сьогодні. Жоден з теперішніх та колишніх перших осіб у виконавчій владі (на усіх рівнях) не має морального права балотуватись до парламенту з тих же причин.
 4. Україноцентричне громадянське суспільство має делегувати до парламенту-2012 нових політиків з сучасним мисленням, доброю менеджерською командою, з чіткою програмою пріоритетів на найближчий період.
 5. Україні потрібна альтернатива сформованій за останні 20 років Незалежности політичній консерві, у вигляді організованого в єдиний громадсько-політичний кулак українства, україноцентричного громадянського суспільства, україноцентричної політичної сили, сформованої за євростандартами.
 6. Україноцентричне громадянське суспільство має чітко і недвозначно усвідомити українські цінності (націю як основну цінність), їх носіїв, прихильників і ворогів. Злочин проти Нації не має давности і не має прощення. Україножери на державних посадах вже заробили на довічне ув’язнення за свідомі дії проти української Нації. Українці мають не просто змістити їх з державних посад, а притягти до кримінальної відповідальності
 7. Варто здавати собі справу, що головна політична битва за Україну відбудеться у 2015 році на президентських виборах. Українство покликане прийти до них ідейно, матеріально-технічно, політично, інформаційно готовим, щоб єдиний кандидат на посаду Президента від українства був сприйнятий більшістю українського суспільства і переміг у першому турі.
 8. Український клуб формує на своїй базі дієвий механізм для реалізації визначених вище завдань.

 

Правління Українського клубу