Про Опозицію українського розливу

05.04.2013

Про Опозицію українського розливу

 

 

Власне я  зі свого боку вважаю, що опозиція займається ризикованим аутотренінгом політичного ґатунку( вважаючи себе провідниками українства)...навіть скликавши під ВРУ кілька тисяч людей, це не замінить їх фактичного політичного дистанціювання від громадянських низів. Опозиція не йде в студентські аудиторії, не закопчується в профспілках, в трудових колективах, не займається створенням спільної із громадянським суспільством ціннісно-ідеологічної платформи на основі українського національного інтересу.

 

Опозиція мала б оновитися, ще кадрово та програмно ще до виборів і вийти на діалог - вишкіл із громадянами в новому амплуа, в новій якості, в якості працюючої,не імітаційної, в ролі ефективної, а не буксуючої,   ..в ролі пробивної політичної сили , що не буде опонентам паризитувати та монополізувати політичну владу та політичну ініціативу.

 

Опозиція геть не сприймає очевидно її політико - просвітницької ролі та функції перед громадянами України , і тут я маю на увазі ризик того що громадяни лишаються без відповіді, а яка ж Україна за час авторитарно режиму Януковича, і якою буде Україна без нього, але з ними чи без них. опозиційні партії грають в "МАФІЮ" із регіоналами  на рідних політичних ТОК _ ШОУ, а не займається  конкретною політичною просвітою...економічною просвітою. Адже що не так? Чи всі наші співвітчизники  так уже на 100% знають як оформлюються фінансові декларації, та інша супровідна документація, наприклад. Так само чи вони знають за якими механізами можна створити громадську організацію..чи навіть більш серйозне питання як розпізнати електоральний фальш, як захистиись від політичних маніауляцій...і взагалі то які то політичні функції покладені на партії як такі....на громадські обєднанння...на політичні рухи.на президентів, міністрів..парламентаріїв.

 

Дій не буває забагато. Вони або відсутність в публічній практиці чи вони є дійсністю, що виражена у системній ..титанічній праці. у роботі над помилками, у вміння брати уроки із поразок та перимог...... Чи здатана опозиційна "ватага" дати раду цим питанням. Питанням водночасі важке. ..кожен певна річ може зробити свої исновки.. головне що опозиція має пам*ятати...час спливає і ваш в тому числі....ви маєте змінитись..бо те молоде покоління що зросле за часу незалежності попри свою цинічність, велику здатність до скорумпованості ..не збирається робити з жодного політичного актора  Ідеала політичної майсетрності чи лідера, вони не будуть вішати..вам - опозиціонери лаврового листа. В жодному разі.