0012e995.jpg

ГРОМАДЯНИ МАЮТЬ МИСЛИТИ

03.12.2013

 

Я представляю своїх колег, митців образотворчого мистецтва. Образотворче мистецтво - не тільки малювати, а потрібно мислити художникам.  Коли я навчався в університеті, при радянській владі, я заявив професорам, що ви вчите професіонально малювати, а мислити не учите.  Сьогодні, хочу ці два питання виборів президентських і парламентських, і залучення молоді - об'єднати. Бо сьогодні якраз не принижується молодь, наша школа Вища, відомо, яку позицію займає. Багато підпільних університетів. Сьогодні ні професії, ні мисленню не учать. Як великий Шевченко писав: «Якби ви вчились так, як треба, то мудрість би була своя...». Ці вічні слова не просто так сказані.  У нас талановита молодь, але все залежить від нас, батьки, старші.

 

Щодо президентських, парламентських виборів, я коротко скажу. Якось мені потрапила аналітична стаття: американський конгресмен - у 10 раз зарплата менша, ніж у нашого депутата. Отже, ми повинні почати з правильних законів, вірних, справедливих. Щоб депутат і президент не створював кримінальну загальнодержавну депутатську систему, а щоб закони ці працювали, щоб він зміг займатись бізнесом, не міг проштовхувати кланові свої інтереси. Я весь час наголошую: у нас криміналізована країна від самих старших і до студентів.

 

Чого я говорю, щоб студенти мислили? Сьогодні проблема України - планетарного масштабу. Я вам з впевненістю скажу, бо як митець, маю таку інформацію: світові психотропні, психоаналітичні центри, які не світяться, вони прекрасно досліджують системи в Україні і світі. Україну розглядають як ковчег не тільки матеріального збагачення, а й духовного одного з центрів. Це було і є. В свій час, я оформляв книгу (правда, не вийшла вона), Нострадамуса і натрапив на такі рядки: «Коли світ, країни дойдуть  до межі економічної, культурної, то відродження, новий цикл, цивілізаційний почнеться  з країн і людей, які розташовані на берегах Борисфена.  Не довго здогадатись, що це  - частина Росії і Східні країни. І сьогодні наш президент, може того не усвідомлюючи, аналітики визначають, що, можливо, не настав ще той час, коли б ми підписали цю Угоду, що потім невідомо що нас чекає. Все-таки, дивіться, Грузія, 5 років прожила з президентом, не підписуючи Угоди, але вони за 5 років елементарно навели порядок хоч якийсь, в правоохоронних органах, прокуратурі. Сьогодні з одним грузином розмовляв, він говорить, що за 15 хвилин можна права отримати, чи за півгодини паспорт.

 

Ми повинні не відмовлятись від Євросоюзу. Діти-школярі, яких використовують,які ще дивляться картинку, їм роблять психологічну травму, їх використовують. Згадайте Крути: просто на ентузіазмі діти пішли на смерть. Сьогодні їх духовна смерть може виникнуть, якщо діти будуть використані на цих вирішеннях. Може цікавить, хто більше дасть. Дадуть мільярди, так вони будуть вкрадені і перераховані знову в Європейські банки. Коли у нас не працює ніяка система.

 

Підписання, воно відбудеться, але, мабуть, коли у нас сформується громадянське суспільство цього покоління, яким по 20. І коли вони будуть відчувати відповідальність за майбутнє України, не емоційність. А Україна знаходиться в центрі цивілізації, українства. І в ній,як в Ноєвомуковчезі, зацікавлена і Європа, іАмерика. Тому що психотропні ЦРУ працюють над тим, як використати Україну як територію для таборів, атомних відходів і т.д. я вірю в Європейський вибір. Україна повинна бути гідністю, не рабами, ми - європейці, якщо історично подивитись.

 

 

 

 

ВОЛОДИМИР ГАРБУЗ, український художник